Горячая тема В АВТОБУСАХ БУДУТ ШТРАФОВАТЬ ПАССАЖИРОВ БЕЗ МАСОК Узнать больше

Программа

07:25

Әнұран

07:30

Концерттік бағдарлама

08:00

"Қайырлы таң Жамбыл!" ақпаратты-сауықтық бағдарлама

10:00

Деректі фильм

10:50

Телехикая

11:50

Телеблокнот

11:55

Телемаркет

12:00

Балаларға базарлық

12:30

Хабар: "Жансусар" /қ

12:50

Телеблокнот

12:55

Телемаркет

13:00

"JAMBYL news" ЖАҢАЛЫҚТАР / тікелей эфир

13:15

"JAMBYL news" НОВОСТИ / прямой эфир

13:30

Хабар: "Первая студия" / повтор

13:55

Телеблокнот

14:00

Телехикая

14:50

Роликтер, анонстар

15:00

"JAMBYL news" ЖАҢАЛЫҚТАР / қ

15:15

"JAMBYL news" НОВОСТИ / қ

15:30

Сазды сәлем/ сазды-құттықтау бағдарламасы/

15:45

Концерттік бағдарлама

16:25

Аңдатпа

16:30

16:30-17.10 Техникалық үзіліс

17:10

Аңдатпа

17:15

Музыка

18:00

Туған мекен

18:15

Алтынқор

18:30

"JAMBYL news" ЖАҢАЛЫҚТАР / тікелей эфир

18:50

"JAMBYL news" НОВОСТИ / прямой эфир

19:10

Телемаркет

19:15

Телеблокнот

19:20

АДАЛДЫҚ АЛАҢЫ

20:00

Роликтер, анонстар

20:05

Достық дастарханы

20:25

"Бір кем дүние..."

20:30

"JAMBYL news" ҚОРЫТЫНДЫ ЖАҢАЛЫҚТАР / тікелей эфир

20:55

Роликтер, анонстар

21:00

"JAMBYL news" ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ / прямой эфир

21:30

Телемаркет

21:35

Телеблокнот

21:40

Сазды сәлем/ сазды-құттықтау бағдарламасы/

22:00

Телехикая

22:55

Телеблокнот

23:00

"JAMBYL news" ҚОРЫТЫНДЫ ЖАҢАЛЫҚТАР/қ

23:25

"JAMBYL news" ИТОГОВЫЕ НОВОСТИ/қ

23:50

Роликтер, анонстар

00:00

Телехикая

00:55

"Бір кем дүние..."

01:00

Аңдатпа.Әнұран

01:05

Арнаның жабылуы